TGSI-010 Stainless studs prekshëm çeliku / studs paralajmëruese / treguesit prekshëm me shirit vetë-ngjitës

TGSI-010 Stainless studs prekshëm çeliku / studs paralajmëruese / treguesit prekshëm me shirit vetë-ngjitës

Përshkrim i shkurtër:

Markë: JBP prekshëm INDIKATORI Qëllimi: Të ofrojë udhëzime drejtuar apo paralajmërim rrezik në aeroport, stacion hekurudhor, vendkalim publik, hekurudhor dritë, Shopping Mall, shkallëve dhe rampave për personat me dëmtim vizion. Materiali: 304/316 / 316L Stainless çeliku (Marine Grade) prekshëm Ground Sipërfaqet Treguesi Stud / Strip / Plate / Tile Specifikimet: 25x35x5 mm / 35x280x5mm Paketimi: eksporti Standard kartoni, 240 njësi / CTN, 360 njësi / CTN; 720 njësi / CTN (ose paketim personal) Cmimi: $ 0.45- $ 0.8 MOQ: 100 ...


 • Pa pagesë disponueshmërinë mostër: Po
 • Kostoja e anijeve të Lirë: Po për disa produkte të vogla; JO për pjesë të mëdha
 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai ose Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Delivery time: 15-30 days depended on q'ty of order
 • Usage: at least 8 years
 • :
 • Detail Product

  specifikimet

  Produkt Tags

  Markë: JBP prekshëm INDIKATORI

  Qëllimi: Të ofrojë udhëzime drejtuar apo paralajmërim rrezik në aeroport, stacion hekurudhor, vendkalim publik, hekurudhor dritë, Shopping Mall, shkallëve dhe rampave për personat me dëmtim vizion.

  Materiali: 304/316 / 316L Stainless çeliku (Marine Grade) prekshëm Ground Sipërfaqet Treguesi Stud / Strip / Plate / Tile

  Specifikimet: 25x35x5 mm / 35x280x5mm   

  Paketimi: eksporti Standard kartoni, 240 njësi / CTN, 360 njësi / CTN; 720 / njësi CTN (ose paketim personal)

  Çmimi: $ 0.45- $ 0.8

  MOQ: 100 njësi

  Vërejtje: Konfirmo me të gjitha Zelanda e standardeve të reja Australian dhe (AS / NZS: 1428), shqip-rezistente dhe të ndryshme të harton dhe materialeve. Lehtë për të instaluar, UV qëndrueshme.

  Ne jemi në gjendje të bëni mostrat si dizajnit tuaj pastaj t'i dërgonte për ju në kurriz tonë (Përjashtojë modele patentë). Kostoja mostër do të mbulohet nga ne, për aq kohë sa nuk ka myk të reja të përfshira. Ne besojmë se ne do të jetë partneri juaj të mirë në këtë fushë.


 • Previous:
 • : Next

 • Kapaciteti: 180 ton / muaj
  Certifikata: ISO9001: 2009 & TS16949: 2009
  Shërbimet OEM në dispozicion

  Një prodhues i klasit botëror dhe furnizuesit e humbur aktrime investimeve dylli në çelikut të karbonit dhe të çelikut aliazh, është një nga shkallë të gjerë profesional bazave prodhimin që hedh e investimeve në Kinë. aktrime tona eksportohen në tregjet në Australi, Zelandën e Re, Evropë, Amerikë, etj

  Produktet tona kryesore janë: treguesit prekshëm, pjesët hekurudhore, komponentet e trenit, pjesë hedh auto, pjesët e makinerive të ndërtimit, komponentet e pajisjeve të rënda, dhëmbët dhe adapters, këshilla dhe këmbët, etj

  hedh shërbim OEM në dispozicion në përputhje me kërkesat e konsumatorëve

  Castings Përshkrimi:

  Hedh Procesi: Lost Wax Casting / Kallëp Investime / tretshëm Glass Precision Kallëp

  Hedh Toleranca: ISO / GB CT9

  Hedhjes Kapacitet: trashësi mur mbi 8mm, gjatësia e më pak se 1 metër, në peshë midis 100gram dhe 100kgs

  Hedh Materiali:  Plain Carbon Steel, Low Alloy çeliku

  Hedh standard: ISO, DIN, GB, AAR, BS.

  Certifikata: ISO9001: 2002, TS16949: 2002

  Hedh Features:
  1) Procesi Humbur dylli, aktrime e investimeve qelqi tretshëm Procesi i projektimit 

  2) Materialet: çeliku të karbonit, aliazh çeliku, çeliku mjet
  3) ISO9001, TS16949 shkritore
  4) prodhuar nga stafi teknik me përvojë
  5) urdhërave të vogla pranuar
  6) Kapaciteti i prodhimit: 1800ton në muaj

  7) Aftësia Perfect Testi 
  8) miratimet Siguria / cilësi: DIN, ANSI, ASTM, BSI, CNS, JIS
  9) trajtim special: lustrim, plating, dhe kuvendi

 • Related Products