Vulosje pjesë / Pjesë CNC stampuar / Sheet Metal vulosje / produkteve të shpuara

Vulosje pjesë / Pjesë CNC stampuar / Sheet Metal vulosje / produkteve të shpuara

Përshkrim i shkurtër:

  Company Manufacturer (more than 16 years’ experienced factory)Exporter (export from 2005 year) Main export market Western Europe North America Western Asia Accept OEM/ODM Service, Accept trial orders Material Stainless Steel, Carbon Steel, Titanium sheet, Brass, Copper, etc producing Process Metal Stamping, Machining, Welding, Bending, Grilling, etc Thickness & Tolerance Stamping thickness: 0.5-15mm,Tolerance:±0.1mm Surface Treatment Polishing, Powder Coating, Zin...


 • Pa pagesë disponueshmërinë mostër: Po
 • Kostoja e anijeve të Lirë: Po për disa produkte të vogla; JO për pjesë të mëdha
 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai ose Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Delivery time: 15-30 days depended on q'ty of order
 • Usage: at least 8 years
 • :
 • Detail Product

  specifikimet

  Produkt Tags

   

  kompani Prodhuesi (fabrikë me përvojë më shumë se 16 vjet ') Exporter (eksporti nga 2005 vit)
  tregu kryesor të eksportit Evropën Perëndimore North America Azinë Perëndimore
  pranoj OEM / ODM Shërbimi, Prano urdhra gjyq
  material Stainless Steel, çeliku të karbonit, fletë Titanium, tunxh, bakër, etj
  prodhimin Procesi Metal vulosje, Machining, Saldim, Bending, Tiganisje, etj
  Trashësia & Toleranca Vulosje trashësi: 0.5-15mm, toleranca : ± 0.1mm
  Trajtim sipërfaqësor Lustrim, Veshje pluhur, zink plating, curril ajeri me rërë, Pikturë, etj
  dizajni Si për dizajnin e konsumatorit, ide dhe mostra; Sipas mostrave, ne mund të japin anketimit dhe vizatim
  paketim qese plastike, kartoni, paletë, kuti kompensatë, Stretch-wrap dhe paletë
  inspektim Vetë-inspektimit 
  inspektimit palë e tretë në dispozicion sipas kërkesës së klientit

 • Previous:
 • : Next

 • Kapaciteti: 180 ton / muaj
  Certifikata: ISO9001: 2009 & TS16949: 2009
  Shërbimet OEM në dispozicion

  Një prodhues i klasit botëror dhe furnizuesit e humbur aktrime investimeve dylli në çelikut të karbonit dhe të çelikut aliazh, është një nga shkallë të gjerë profesional bazave prodhimin që hedh e investimeve në Kinë. aktrime tona eksportohen në tregjet në Australi, Zelandën e Re, Evropë, Amerikë, etj

  Produktet tona kryesore janë: treguesit prekshëm, pjesët hekurudhore, komponentet e trenit, pjesë hedh auto, pjesët e makinerive të ndërtimit, komponentet e pajisjeve të rënda, dhëmbët dhe adapters, këshilla dhe këmbët, etj

  hedh shërbim OEM në dispozicion në përputhje me kërkesat e konsumatorëve

  Castings Përshkrimi:

  Hedh Procesi: Lost Wax Casting / Kallëp Investime / tretshëm Glass Precision Kallëp

  Hedh Toleranca: ISO / GB CT9

  Hedhjes Kapacitet: trashësi mur mbi 8mm, gjatësia e më pak se 1 metër, në peshë midis 100gram dhe 100kgs

  Hedh Materiali:  Plain Carbon Steel, Low Alloy çeliku

  Hedh standard: ISO, DIN, GB, AAR, BS.

  Certifikata: ISO9001: 2002, TS16949: 2002

  Hedh Features:
  1) Procesi Humbur dylli, aktrime e investimeve qelqi tretshëm Procesi i projektimit 

  2) Materialet: çeliku të karbonit, aliazh çeliku, çeliku mjet
  3) ISO9001, TS16949 shkritore
  4) prodhuar nga stafi teknik me përvojë
  5) urdhërave të vogla pranuar
  6) Kapaciteti i prodhimit: 1800ton në muaj

  7) Aftësia Perfect Testi 
  8) miratimet Siguria / cilësi: DIN, ANSI, ASTM, BSI, CNS, JIS
  9) trajtim special: lustrim, plating, dhe kuvendi

 • Related Products