pjesë gome / formohem pjesë gome / Pjesë derdhur gome

pjesë gome / formohem pjesë gome / Pjesë derdhur gome

Përshkrim i shkurtër:

Specifications molded rubber part, samples can be ready in 7-10days after receiving customer’s drawing. Description: Material: comply to RoHS, silicone or rubber Hardness: 8 to 95 shore A, tolerance can be ±5 shore A, for some special products, we can reach ±3 shore A tolerance Color: for rubber, usually black, for silicone, can be in any color as you want Machine type: 50 to 400 tons Molding service: we have our own mold workshop which have 12 sets of CNC machines and provide comp...


 • Pa pagesë disponueshmërinë mostër: Po
 • Kostoja e anijeve të Lirë: Po për disa produkte të vogla; JO për pjesë të mëdha
 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai ose Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Delivery time: 15-30 days depended on q'ty of order
 • Usage: at least 8 years
 • :
 • Detail Product

  specifikimet

  Produkt Tags

  specifikimet

  formohem pjesë gome,
  mostrat mund të jetë gati në 7-10days pas marrjes vizatim konsumatorit.

  • Përshkrim:
   • Materiali: në përputhje me RoHS, silikoni apo gome
   • Ngurtësinë: 8 në 95 breg A, toleranca mund të jetë ± 5 breg A, për disa produkte të veçanta, ne mund të arrijnë ± 3 breg një tolerancë
   • Ngjyra: për gome, zakonisht e zezë, për silikoni, mund të jetë në çdo ngjyrë që ju dëshironi
   • lloj makine: 50 deri në 400 ton
   • Shërbimi i derdhur: Ne kemi vet punëtorinë tonë myk të cilat kanë 12 grupe të makinave CNC dhe të sigurojë moulds compression / transferimit / gome injeksion
  • Mold / mostra të çojë në kohë:
   • Për myk prototip, zakonisht në 7 ditë
   • Për prodhimin e myk në masë, zakonisht në 2 javë
   • Për disa moulds të veçanta, mund të jetë në 30 ditë, sidomos për disa moulds gome automobilave
   • urdhërat e vogla janë të mirëpritur

   


 • Previous:
 • : Next

 • Kapaciteti: 180 ton / muaj
  Certifikata: ISO9001: 2009 & TS16949: 2009
  Shërbimet OEM në dispozicion

  Një prodhues i klasit botëror dhe furnizuesit e humbur aktrime investimeve dylli në çelikut të karbonit dhe të çelikut aliazh, është një nga shkallë të gjerë profesional bazave prodhimin që hedh e investimeve në Kinë. aktrime tona eksportohen në tregjet në Australi, Zelandën e Re, Evropë, Amerikë, etj

  Produktet tona kryesore janë: treguesit prekshëm, pjesët hekurudhore, komponentet e trenit, pjesë hedh auto, pjesët e makinerive të ndërtimit, komponentet e pajisjeve të rënda, dhëmbët dhe adapters, këshilla dhe këmbët, etj

  hedh shërbim OEM në dispozicion në përputhje me kërkesat e konsumatorëve

  Castings Përshkrimi:

  Hedh Procesi: Lost Wax Casting / Kallëp Investime / tretshëm Glass Precision Kallëp

  Hedh Toleranca: ISO / GB CT9

  Hedhjes Kapacitet: trashësi mur mbi 8mm, gjatësia e më pak se 1 metër, në peshë midis 100gram dhe 100kgs

  Hedh Materiali:  Plain Carbon Steel, Low Alloy çeliku

  Hedh standard: ISO, DIN, GB, AAR, BS.

  Certifikata: ISO9001: 2002, TS16949: 2002

  Hedh Features:
  1) Procesi Humbur dylli, aktrime e investimeve qelqi tretshëm Procesi i projektimit 

  2) Materialet: çeliku të karbonit, aliazh çeliku, çeliku mjet
  3) ISO9001, TS16949 shkritore
  4) prodhuar nga stafi teknik me përvojë
  5) urdhërave të vogla pranuar
  6) Kapaciteti i prodhimit: 1800ton në muaj

  7) Aftësia Perfect Testi 
  8) miratimet Siguria / cilësi: DIN, ANSI, ASTM, BSI, CNS, JIS
  9) trajtim special: lustrim, plating, dhe kuvendi

 • Related Products