Rreth nesh

Ne jemi një kompani degë e JBP GROUP (HK) CO., LTD. Me përvojë më shumë se 16 vjet të pasur në marrjen e prekjes indikatorët sipërfaqen e tokës dhe produkte të tjera CNC machined metalike. Tregu ynë kryesor është duke kaluar nëpër Australi, Zelandën e Re, Japonia, SHBA, Gjermania, Franca dhe vende të tjera evropiane. Ne jemi të pajisur me pajisje të avancuar dhe personelit të kualifikuar tona teknike siguron na nivelit R & D të lartë aftësinë.

Materiale e produkteve tona përfshin: Marine klasës çelik inox, bronzi, bakri, alumini, aliazh zink dhe gome mjedisit të favorshëm dhe plastike.

Mbizotërimi i fabrikës sonë qëndron si më poshtë:

1, Ne kemi përvojë 16 vjet 'e pasur në prodhimin e pjesëve metalike me kryesor R & D aftësinë. Tregjet tona kryesore janë të Evropës, në Amerikën e Veriut, Australi dhe Azi. Ne mund të ofrojë produkte të cilësisë në përputhje me ligjet dhe rregullat lokale.

2, Ne kemi qenë në bashkëpunim me disa multinationals fortë për vite me rradhë. Ka më shumë se 20 vjet teknikë me përvojë i cili e di mirë për produktet. Kështu ne mund t'ju siguroj se ne jemi në gjendje të furnizojnë produkte me cilësi në bazë të ofrimit të shpejtë.

3, inxhinierë të kualifikuar në fabrikën tonë mund të sugjerojë dhe t'ju këshillojë për disa projekte të reja-projektuar, nëse është e nevojshme. Ne jemi të mirë në projektimin dhe e di mirë për aplikimin e produkteve tona kryesore.

4, Ne kemi leje import dhe eksport.

5, Ka dhjetra e nën-kontraktorët qëndrueshme që na ofrojnë disa artikuj nga materiale të tjera.

Fabrika jonë ndodhet në Cixi, fund në jug të Gjirit Hangzhou urës, përkatësisht ura më e gjatë mbi det. Kjo është vetëm një dhe një gjysmë ore nga Pudong Aeroporti dhe 1 orë nga Aeroporti Xiaoshan, gjysmë ore nga aeroporti Ningbo në fabrikën tonë me makinë. Nëse jeni të vijnë për të na vizitoni, ju lutemi na kontaktoni për të ringjallet.

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.