за нас

Ние сме филијала на компанијата JBP група (HK) CO., Ограничена. Со повеќе од 16 години богато искуство во правење тактилни индикатори површината на земјата и други ЦПУ машински метални производи. Нашата главна на пазарот се соочува со Австралија, Нов Зеланд, Јапонија, САД, Германија, Франција и други европски земји. Ние се предвидени со современа опрема и нашите квалификувани технички персонал обезбедува ни високо ниво R & D способност.

Материјал на нашите производи вклучува: морски одделение од нерѓосувачки челик, месинг, бакар, алуминиум, цинк легура и еколошки-пријателски гума и пластика.

Доминација на нашата фабрика лежи како што следува:

1, Ние имаме 16 години богато искуство во производство на метални делови со водечки R & D способност. Нашите главни пазари се во Европа, Северна Америка, Австралија и Азија. Ние може да обезбеди квалитет на производите во согласност со локалните закони и правила.

2, Ние сме биле во соработка со неколку силни мултинационални компании со години. Постојат повеќе од 20 години искусни техничари кои знаат добро за производите. Така можеме да ве уверам дека ние сме во состојба да обезбеди квалитетни производи врз основа на брза испорака.

3, квалификувани инженери во нашата фабрика може да предложи и да ве посоветува за некои нови дизајнирана проекти, доколку е потребно. Ние сме добри во дизајнирање и знаат добро за примената на нашите главни производи.

4, Имаме увоз и извоз.

5, Постојат многу стабилна под-изведувачи, кои ни даваат некои предмети од други материјали.

Нашата фабрика се наоѓа во Cixi, на јужниот крај на заливот Хангжу мост, односно најдолгиот мост над морето. Тоа е само еден и половина час од аеродромот Пудонг и 1 час од аеродромот во Xiaoshan, половина час од аеродромот во Ningbo на нашата фабрика со автомобил. Ако доаѓате да не посетите, ве молиме контактирајте со нас за подигање.

Доколку имате било какви прашања, Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.